Yeni nesil dekor malzemesi olan ipek sıva ile konforu ve estetiği birlikte sunmaktayız. Ürettiğimiz ipek sıvanın; estetik olmasını, sağlığa zararlı olmamasını kolay uygulanabilir olmasını, ısı ve ses yalıtımının pozitif etkide bulunmasını özellikle de uzun yıllar özelliğini kaybetmemesini isteyerek Yeşilplas ipek canlı sıvayı ürettik.30 Yılık bilgi birikimi ve tecrübemizle ürettiğimiz Yeşilplas ipek canlı sıva ile duvarlarınıza estetik katarken ısı yalıtımı ile de ekonomik çözümler sunuyor tercihte ilk sıralarda yer alıyoruz.

Yeşilplas ipek sıva, ipek ve pamuktan oluşmaktadır pamuksu yapısı ve 3 mm kalınlığı sayesinde duvarlar sıcak soğuk dengesini korur ve %35 -50 arasında ısı yalıtımı sağlar, içeriğinde; mika sim ve farklı doğal mineral taşlarda kullanılmaktadır ve uzun yıllar dökülmeme garantisi olan yeşilplas ipek sıva ile müşterilerimize yüksek kalite sunuyoruz.

Doğal yapısı ile Yeşilplas ipek sıva yanmaz ve uzun yıllar dekoratif görünümünü kaybetmez duvarlarınız nefes alır ve renklerini korur. Yeşilplas ipek sıvanın klasik ürünlerden farkını, uygulamalarda ve kullanımında net bir şekilde görebilir bu keyfi sevdiklerinizle
paylaşabilirsiniz.

Yeşilplas ipek sıva ile zengin renk seçeneklerimizden dilediğiniz bir rengi seçerek kendi ruhunuzu yansıtan sanatsal bir görünüm elde edebilir evinizi yaşayan bir kozaya çevirebilirsiniz. Ürünlerimize göz atmak için lütfen tıklayın!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim
Call Now ButtonHemen Arayın!