Hakkımızda

Yeşil Dekorasyonu Yakından Tanıyın!

Yeşil Dekorasyon olarak 2000 senesinden beri sayısız mekanın projesini başarı ile gerçekleştirdik. Ev boyama, belirli bir sistem içerisinde yapılması gerekli olan bir uygulamadır. Genellikle kolay bir iş olarak değerlendirilmekte ve bazı müşterilerimiz kendi evlerini kendileri boyamaktadır.

Aslında ilk bakıldığında bir hayli mantıklı ve ekonomik gelmektedir. Ancak bu çalışmanın ilerleyen safhalarında oluşacak sorunlar değerlendirildiğinde çok büyük bir hatanın yapıldığı ve daha fazla para harcanması gerekli olduğu net bir biçimde ortaya çıkacaktır. İnsanların bu şekilde kolaya kaçmaya yapmış olduğu çalışmalar mantıklı gibi görülüyor olsa da bir hayli büyük sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olacağı unutulmamalıdır.

Yalnızca konut değil iş yeri, ofis, depo, site ya da boyama işlemi yapılacak diğer alanların uzman bir boya ustası tarafından boyanması bir hayli önemlidir. Öyle ki bu hem zamandan hem de maddi olarak giderden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Çoğu kişinin kendi başına yapmış olduğu boyama işlemlerinin sonrasında büyük sıkıntılarla karşılaştığı bilinmekle beraber bunun sonrasında aynı işlemleri defalarca yapmak ya da eninde sonunda bir ustaya başvurmak durumunda kaldığını biliyoruz.

Bu durum işlerin bir hayli uzamasına ve daha fazla maddi giderin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu gibi tutumların yerine işini bilen ve hakkıyla yapan bir ustayla anlaşmanız daha yerinde bir karar olacaktır. Bu konu da eviminboyacisi.com olarak sizlere boya ustası konusunda gerekli desteği sağlayarak daha en iyi işlemi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Firma olarak yapmış olduğumuz tüm işlemleri problemsiz bir biçimde yerine getirirken hemde yüksek kaliteli olan ekipmanlarımız ile beraber sizlere hizmet sunmaktayız. Bununla beraber pek çok farklı çalışmamız ve yöntemlerimiz bulunmaktadır

30 Yılı Aşkın Tecrübe

Boya işlemlerinde tecrübenin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. 20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz nitelikli hizmet ile beraber elde ettiğimiz deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Bununla beraber geçmişin kazandırmış olduğu tecrübesi günümüz teknolojisi ile birleştirerek başarılı bir çalışma sisteminin oluşturulmasını sağlamaktayız.

7/24 Destek

Boyama işleminden önce, boyama sırasında ve sonrasında devamlı olarak sizinle iletişimde kalıyor ve isteklerinizi değerlendirerek işlemleri devam ettiriyoruz. Bu kapsamda kafanıza takılan ya da sormak istediğiniz herhangi bir konu hakkında olarak bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yüksek Memnuniyet

Firmamız tam manası ile “Müşteri Memnuniyeti” prensibi ile çalışmakta ve bu konu da bütünüyle müşterilerinin değerlendirmelerini ön plana çıkarmaktadır. Bundan dolayı yapılan tüm işlemlerden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kaliteli Ürün

Firma olarak kullandığımız her bir malzemeyi itinayla seçiyoruz. Özellikle uygulama aşamasında kullanılan alet ve edevatlardan tutunda kullanılan boyayanın markasına varıncaya kadar her bir ayrıntıyı itinayla ve dikkatle seçiyoruz.

Seçkin Ustalar

30 yılı aşkın süredir sizlere vermiş olduğumuz nitelikli hizmetin en temel belirleyici unsurlarından biri de seçkin ustalarla çalışıyor olmamızdır. Bu konu da tecrübeye önem vermiş olduğumuz gibi hemde işlemi yapacak ustanın da işinde iyi olması için gerekli yapmış olduğu çalışmalar yapıyoruz.

Deneyim & Tecrübelerimiz

Dekorasyon Alanında Geçirdiğimiz 20 Yıl Bize Neler Anlatıyor?

0 Müşteri

0 Tamamlanmış Proje

0 Dekorasyon Uzmanı

Destek

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

    WhatsApp İletişim
    Call Now ButtonHemen Arayın!