TAMİRAT & TADİLAT HİZMETLERİ
NEDEN YEŞİL DEKORASYON

TADİLAT VE TAMİRAT HİZMETLERİMİZ

Tadilat ve tamirat hizmetleri konusunda alanında uzman ustalarımız ile uzun yıllardan bugüne profesyonel hizmetleri sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

bulb

Yenilikçi

rocket

Hızlı

apps

güvenilir
TADİLAT & TAMİRAT

TADİLAT & TAMİRAT UZUN YILLARDAN BUGÜNE SÜREGELEN DENEYİM!

Tadilat ve tamirat ustası arayanların ilk tercihlerinden birisi olan firmamız, uzun yıllardan bugüne edinmiş olduğu deneyimler ışığında evleriniz ve yaşam alanlarınız için özel çözümler sunmaktadır. Yeşil dekorasoyunun sunmakta olduğu bütün tadilat işlerinde malzeme kalitesi işçilik kalitesi ile birleşerek, hayalettiğiniz eve ulaşmanıza aracılık edilir.

Tadilat ve Tamirat Fiyatları Bütçenizi Zorlamasın!

Günümüzde ister ev, ister ofis olsun kullanım ömrü dolan bir çok alan tamirat ve tadilat ihtiyacı duymaktadır. Yeşil dekorasyon olarak bizler, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel bazda tamirat ve tadilat hizmetlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Boya badanan, komple dekorasyon yeniliğine kadar briçok alanda hizmet sunan tadilat uzmanlarımız, dekorasyon alanında aradığınız güveni sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Eviniz boş ise titiz bir tadilat ve tamirat çalışması, dolu ise de, eşyalarınızın güvenliği ve temizliği konusunda ekrta özenli çalışmalar sunarak, hayalinizde ki eve kavuşmanıza aracılık etmekteyiz. Özenli ve titiz çalışmamızın sonucu olarak, boya badana işlemleri tamamlanmış evinizin anahtarını; size özel tadilat ve tamirat ücretleri sunarak teslim etmekteyiz.

DESTEK

Bize Hemen Ulaşın!

Tamirat & Tadilat hizmetleri konusunda hemen teklif almak için bizlere ulaşın.

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  24/7 İletişim

  (+90) 216 – 606 16 13

  Adres

  Yenidoğan Mahallesi

  Ergene Sokak No:8 Sancaktepe/ İstanbul

  Bizi Yakından Tanıyın!

  Güvenle gerçekleştirdiğimiz binlerce proje

  Yeşil dekorasyon ailesi olarak başarımızı, 20 yıldır gerçekleştirdiğimiz binlerce projeye her seferinde ilk işimiz gibi bakmamız, net fiyat politikamız ile iş sonu sürpriz maliyetler yaşatmamamızdır.

  Bülten Aboneliği

  Bültenimize Abone Olun

  Güncel bildirim ve gelişmelerden haberdar olun.

  İstatistikler

  Yeşil Dekorasyonu Yakından Tanıyın!

  0+

  Mutlu Müşteri

  0+

  Bitirilmiş Proje

  0+

  Alanında Uzman Usta
  WhatsApp İletişim
  Call Now ButtonHemen Arayın!